eskişehir Ses ışık görüntü sistemleri proje satış ve kiralama hizmetleri
teknopark   teknopark   teknopark   teknopark
teknopark
teknopark
teknopark
       

Satış
 

PROFESYONEL SES SİSTEMLERİ
TEKNOPARK; Diskotek, Bar, Restoran, Cafe, Tiyatro, Düğün Salonu, Açık veya Kapalı alan ses sistemlerinde profesyonel ve ekonomik çözümler sunmaktadır. Satış sonrası bakım ve onarım hizmetleri, en büyük desteğiniz ve güvenceniz olacaktır.

Markalar EAW, ALLEN&HEATH, RCF, JBL, EV, DB, ZECK, SOUNDCRAFT, BEHRINGER, PEAVEY,SHURE,QSC,PIONEER,AMERICAN DJ,DBX, CROWN, KLARK TEKNIK, AKG, DYNACORD, RS AUDIO

 

PROFESYONEL IŞIK SİSTEMLERİ

TEKNOPARK; Diskotek, Bar, Düğün Salonu, Bina boyama ve Konser sistemleri için hareketli veya sabit efekt ışıkları kullanarak görsel çözümler ve öneriler getirmektedir. Ayrıca ürün yelpazemiz de LED aydınlatma ve LAZER efekt cihazları bulunmaktadır.

 

Tiyatro salonları ışık sistemlerinde ise özel ışık kaynakları (pc, profil, fresnel) ve özel ışık kumanda masaları kullanmaktadır. Yine bu sistemlerde çok kanallı ve değişik güçlerdeki duvar ve rack tipi dimmerler kullanmakadır.

 

Markalar SGM, GRIVEN, DTS, HIGH LINE, COMPULITE, ADB LIGHTING, DEXEL

 

 

GENEL MÜZİK YAYIN ve ANONS SİSTEMLERİ
TEKNOPARK; Fabrika, AVM, Hastane, Oteller, Stadyum ve GAR gibi büyük alanlarda amacına en uygun projeyi üretip anahtar teslim hizmet vermektedir.

 

Markalar RCF, G+M AUDIO, WHD, IC AUDIO, RS AUDIO

 


GÖRSEL SUNUM SİSTEMLERİ
TEKNOPARK; küçük, orta ve büyük ölçekli salonların görsel sunum için gerekli olan perde ve projeksiyon sistemlerinin en küçüğünden en büyüğüne farklı marka ve modeller ile en uygun çözümü sunmaktadır. Ayrıca Plazma, Lcd, Led erkan ve görüntü dağıtım sistemleri ile farklı alanlarda alternatif uygulamalar sunmaktadır.

 

Markalar BARCO, SHARP, SANYO, SCREEN LINE, DA-LITE, CRESTRON, KRAMER, EXTRON


KONFERANS VE SİMULTENE ÇEVİRİ SİSTEMLERİ
TEKNOPARK; bünyesinde bulundurduğu markalar ile 1 başkan 9 delege gibi küçük sistemlerden 1200 delegeli büyük sistemlere de çözüm getirmektedir. Ayrıca bu sistemlere parmak izli kimlik tanıtma, otomatik oylama gibi donanımlar eklenebilir. Simultene sistemlerinde anadil ile beraber 24 dile kadar çeviri imkanı sağlayan sistemler infrared veya RF (Telsiz) seçenekleri ile sunulmaktadır.

 

Markalar RCF, SENNHEISER, TELEVIC, PHOEBUS


TV, RADYO STÜDYO SİSTEMLERİ
TEKNOPARK; TV Stüdyo ekipmanları, dış çekim kameraları, kurgu sistemleri, radyo yayın ve yapım stüdyo ekipmanlarında dünyanın lider markaları ile hizmet vermektedir.

 

Markalar SONY, JVC, LIBEC, MANFROTTO, MILLER, IDX


 
Cumhuriye Mh. Tersel Sk.7F Eskişehir
Telefonlar: 0.222.234 22 30 - 220 63 20
Faks: 0.222.221 29 14
Eskişehir Teknopark Elektronik Cihaz San.ve Tic.Ltd.Şti.
Ses Işık Görüntü Sistemleri Proje Satış ve Kiralama Hizmetler
i
www.teknoparkltd.com.tr - www.teknoparkltd.com - www.teknoparkelektronik.com.tr
eskisehirreklam
eskişehir